Find Property:

Výnimočná lokalita

Investujte tam, kde si budete užívať
zážitky a súkromie

Apartmánový dom GRÉB PARK sa nachádza v blízkosti populárneho Aquaparku Aqua City Poprad, Národného tréningového centra Slovenského futbalového zväzu v Poprade, historickej časti mesta Spišská Sobota, Zimného štadióna s novou najmodernejšou tréningovou halou a plánovanou multifunkčnou halou so zdravotným strediskom. Okolie ponúka pokojnú, veľmi tichú lokalitu s rybníkmi, riekou Poprad, cyklistickým chodníkom, množstvom zelene s borovicovým lesíkom, kde sú skvelé možnosti pre športové aktivity a relax. Neďaleko  sa nachádza aj KOLIBA, supermarket LIDL a centrum mesta je vzdialené chôdzou 10 minút.

Ideálny dojazd je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žilina. GRÉB PARK sa nachádza sa iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

Spišská Sobota

Centrum Spišskej Soboty tvorí čerstvo zrekonštruované námestie spolu so zvonicou, Mariánskym stĺpom a neskororománskym rímskokatolíckym farským kostolom svätého Juraja z roku 1273, v ktorom sa nachádza:

– vyrezávaný organ z roku 1662, široký 780 cm, ktorý má 814 píšťal

– 6 oltárov, z toho hlavný je od majstra Pavla z Levoče.

Stojí tu aj dom, v ktorom bol ubytovaný Matej Korvín. Na jeho počesť je tu vytesaná aj pamätná tabuľa. Na opačnom konci lievikovitého námestia stojí aj klasicistický evanjelický kostol z roku 1777. Pomedzi renesančné domy vedie od kostola úzka ulička k starodávnemu cintorínu.

Mesto Poprad

Prvá písomná zmienka sa zachovala už z roku 1256. Poprad je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov.

Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota, s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte dostupné z GRÉB PARKU iba pár minút chôdzou. V letných mesiacoch môžete relaxovať v útulných reštauráciách a kaviarničkách s terasami.

5 minút chôdze

Čo všetko je na dosah

AquaCity

Aquapark s 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi, tobogánmi, atrakciami, wellnes centrom so saunovou show, kryoterapiou a iné.

Zimný štadión

Domovský stánkom domáceho hokejového klubu s novou modernou tréningovou halou. Patrí v súčasnosti medzi najmodernejšie stánky ľadového hokeja na Slovensku.

Futbalový štadión

Národné tréningové centrum Slovenského futbalového zväzu, slúži reprezentačným mužstvám SR vo všetkých vekových kategóriách.

Centrum mesta

Iba pár minút od centra mesta, s množstvom reštaurácií, zábavy, kultúry, ako aj obchodného centra Fórum.

Historické centrum

Historicky najvýznamnejšou časťou Popradu je Spišská Sobota. Dnes predstavuje jeden z najlepšie zachovaných stredovekých urbanistických celkov Slovenska.

Športové aktivity

Športové aktivity

Ľadový hokej, futbal, tenisové centrum, cyklistický chodník, beh, rybolov, zimné korčuľovanie.

Obchod LIDL

Novootvorené moderné nákupné centrum / supermarket LIDL, kde si môžete robiť nákupy pohodlne s kávičkou v ruke.

Reštaurácie

V blízkosti sa nachádza množstvo reštaurácií, či už v AquaCity, historickej Spišskej Sobote alebo v centre mesta. Všade to máte iba pár minút chôdze na príjemné večerné posedenie pri vínku.

Rybník Gréb Park

Relax pri rybníkoch v lete, rybolov a skvelá korčuľovačka v zime. V blízkosti borovicový lesík.

Viac informácií o projekte vám poskytne

Ing. Peter ŠALAJKA

+421 907 559 201 / salajka@realitykamzik.sk