Find Property:
[mpc_textblock content_width=”100″ font_preset=”default” font_color=”#333333″ font_size=”100″ font_align=”center” content_shadow=”0 0 0 rgba(85,85,85,0)”]

Investujte
v najatraktívnejšej lokalite v Poprade

[/mpc_textblock]

Greb Park - Investujte do najlepšej adresy v Poprade
Jedinečná investícia v modernom a nadčasovom apartmánovom dome. Investujte do najnovšieho projektu v najatraktívnejšej lokalite v meste Poprad.

Lokalita

Apartmánový dom GRÉB PARK sa nachádza v blízkosti populárneho Aquaparku Aqua City Poprad, Národného tréningového centra Slovenského futbalového zväzu v Poprade, historickej časti mesta Spišská Sobota, Zimného štadióna s novou najmodernejšou tréningovou halou a plánovanou multifunkčnou halou so zdravotným strediskom. Okolie ponúka pokojnú, veľmi tichú lokalitu s rybníkmi, riekou Poprad, cyklistickým chodníkom, množstvom zelene s borovicovým lesíkom, kde sú skvelé možnosti pre športové aktivity a relax. Neďaleko  sa nachádza aj KOLIBA, supermarket LIDL a centrum mesta je vzdialené chôdzou 10 minút.

Ideálny dojazd je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žilina. Apartmánový dom GRÉB PARK sa nachádza sa iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

Bývanie šetrné k prírode

Štandard apartmánov

Apartmány ponúkame v prevedení ŠTANDARD. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi – indukčná varná doska, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnná rúra, drez, batéria, digestor. Vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere so zárubňami, kvalitné vinylové podlahy. Sociálne zariadenie s vybavením – dlažba, obklad, sprchovací kút, umývadlo, WC, batérie, príprava na práčku. V apartmáne je domáci video vrátnik, vypínače, zásuvky.

Bývanie šetrné k prírode

Nízkoenergetické bývanie

Z konštrukčného hľadiska je použitý kombinovaný pilierovo – stenový systém. Obvodové a vnútorné nosné steny sú zhotovené zo železobetónovej konštrukcie v kombinácií s keramickými tvárnicami. Vonkajšie steny, strecha a strop v suteréne bude zateplený kontaktným minerálnym zatepľovacím systémom s dostatočnou izolačnou hrúbkou. Okenné výplne pozostávajú z kvalitných PVC profilov a izolačným trojsklom.

Systém zdroja vykurovania a príprava TÚV (teplej úžitkovej vody) bude pomocou progresívnej plynovej kondenzačnej kotolne s  podlahovým vykurovaním izieb v apartmáne. To všetko sú kritéria potrebné pre ŠTANDARD nízkoenergetických apartmánov a budú prínosom pre životné prostredie a Vašu peňaženku. Celý objekt bude v energetickej triede A1.

Nadčasová architektúra

Apartmánový dom Gréb Park sme obliekli do príjemného šatu modernej fasády tak, aby bola moderným prvkom architektúry centra lokality nazývanej GRÉB PARK.

Priestranné a presvetlené

Jedinečné dispozičné riešenia apartmánov

Južne orientované apartmány ponúkajú premyslené dispozičné riešenia, vďaka ktorým Vám nebude nič chýbať pri krátkodobom ani dlhodobom pobyte.

Apartmány sú určené pre tých, ktorí hľadajú miesto pre oddych, relax, šport, či kultúrne a spoločenské vyžitie uprostred nádhernej prírody, a zároveň majú záujem zhodnotiť svoje finančné prostriedky investíciou do kvalitnej nehnuteľnosti vo vynikajúcej lokalite.

Možnosť bezbariérového bývania

V prípade záujmu sa apartmán môže prispôsobiť potrebám pre ZŤP.