Find Property:

Apartmánový dom Greb Park

Investujte do najlepšej adresy
v Poprade

Greb Park - Investujte do najlepšej adresy v Poprade
V našom novom projekte Greb Park ponúkame iný spôsob zhodnotenia finančných prostriedkov.
Ide nám o to aby ste investovali v elegantnom a nadštandardnom apartmánovom dome, na ktorý budete hrdý a ktorý bude dýchať tak trochu luxusom.
Projekt Greb Park Vás očarí svojou veľkorysou priestrannosťou, ktorý dáva svojou hravosťou a variabilitou pocit života, ktorého ste súčasťou.
Do nášho nadčasového projektu dávame srdce, pri zachovaní všetkých atribútov moderného, komfortného bývania ako aj na prevádzku a ekológiu bez záťaže na životné prostredie.
Investícia do Greb Park

Investujte tak, aby ste sa cítili slobodne
a bezpečne

Apartmánový dom
Greb Park

Apartmánový dom Greb Park je praktické dostupné investičné bývanie najmä pre podnikavých ľudí v bezprostrednej blízkosti najatraktívnejších záujmových miest v meste. Okolie ponúka pokojnú, maximálnu tichú lokalitu, množstvo zelene, dokonca aj v tesnej blízkosti borovicový lesík, možností pre športové aktivity a kompletnú občiansku vybavenosť, ako aj východiskový bod pre výlety do Vysokých Tatier, Slovenského raja. Vaša nehnuteľnosť tak bude vďaka širokej rekreačnej ponuke zaujímavá po celý rok.

Výhody investície

Vašu nehnuteľnosť so službami môžete kedykoľvek využívať sami, alebo ju môžete prenajímať prostredníctvom správcovskej agentúry. Agentúra zabezpečí vyťaženosť a prevádzku v čase Vašej neprítomnosti. Správcovská agentúra sa okrem iného postará o poriadok v apartmáne cez údržbu objektu až po úpravu zelene, bez Vašej priamej účasti.

Nemusíte sa viac o nič starať. Vaša nehnuteľnosť je poistená a strážená 24 hodín denne.

Návratnosť investície

Vlastníctvo nehnuteľnosti prináša zvyčajne starosti, ale investícia do kúpy apartmánu v u Vám bude prinášať len radosť. Ponúkame Vám spôsob ako Váš apartmán môžete využívať a prevádzkovať.

Program 1: majiteľ apartmánu si sám vyťažuje a užíva apartmán bez obmedzení. Mesačné náklady sú asi 150€/mesiac + energie podľa veľkosti apartmánu.

Program 2: majiteľ poskytne apartmán správcovskej agentúre a tá ho bude vyťažovať a prevádzkovať za vopred zmluvných dohodnutých podmienok.

Služby zahrnuté v cene

Správcovská agentúra taktiež zabezpečí spoplatnenú správu nehnuteľnosti v zmysle zákona 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov.

V tejto cene sú zarátané zálohové platby za elektrickú energiu spoločných priestorov, vodu, vykurovanie apartmánu a vykurovanie spoločných priestorov, poistenie nehnuteľnosti, upratovanie spoločných priestorov, údržbu technologických zariadení, správu apartmánu, rezervný fond opráv a zimnú a letnú údržbu prislúchajúcich vonkajších plôch.

Výška nákladov

Výška nákladov je priamo úmerná využitiu apartmánu. V prípade apartmánu zapojeného do vyťažovaného a prevádzkového programu je kúrenie, ohrev TÚV a iné regulované manažmentom správcovskej agentúry.

Flexibilita pre váš
dokonalý domov!

Exkluzívny apartmánový dom
s nadštandardnými bytmi

Hrajte sa s priestorom a vytvorte si domov presne podľa vašich predstáv. Uvedomujeme si, že konečná cena apartmánov je veľmi dôležitá a tak vďaka premyslenému návrhu sa nám podarilo skĺbiť ekonomiku a funkčnosť. Na trh tak prinášame ponuku s výborným pomerom ceny a pridanej hodnoty.

Modulová štruktúra podlaží umožňuje (do určitého štádia) zväčšovať, zmenšovať alebo spájať bytové jednotky a vytvárať vlastnú skladbu priestoru podľa želania klienta.

Apartmány sú dispozične riešené tak, že spoločenský priestor obývacej izby a kuchyne je opticky prepojený a vhodne napojený na jedálenskú časť s balkónom. Samotné byty budú dokončené vo vysokokvalitnom štandarde.

5 minút chôdze

Čo všetko je na dosah

AquaCity

Aquapark s 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi, tobogánmi, rôznymi atrakciami, wellnes centrom a kryoterapiou a iné.

Zimný štadión

Je domovským stánkom hokejového klubu, patrí v súčasnosti medzi najmodernejšie stánky ľadového hokeja na Slovensku.

Futbalový štadión

Národné tréningové centrum Slovenského futbalového zväzu, slúži reprezentačným mužstvám SR vo všetkých vekových kategóriách.

Centrum mesta

Iba pár minút od centra mesta, s množstvom reštaurácií, zábavy, kultúry, ako aj obchodného centra Forum.

Historické centrum

Historicky najvýznamnejšou časťou Popradu je Spišská Sobota. Dnes predstavuje jeden z najlepšie zachovaných stredovekých urbanistických celkov Slovenska.

Školy a škôlky

Cez hlavnú križovatku sa nachádza areál škôl od škôlky, základnej školy až po strednú školu. Ďalšie školy sa nachádzajú v blízkosti centra Popradu alebo v Spišskej Sobote.

Obchod LIDL

Novootvorené moderné nákupné centrum / supermarket LIDL, kde si môžete robiť nákupy pohodlne s kávičkou v ruke.

Reštaurácie

V blízkosti sa nachádza množstvo reštaurácií, či už v AquaCity, historickej Spišskej Sobote alebo v centre mesta. Všade to máte iba pár minút chôdze na príjemné večerné posedenie pri vínku.

Rybník Greb Park

Relax pri rybníku v lete a skvelá korčuľovačka v zime.